Najmodniejsze fryzury

Lato to świetna pora na zmiany. Nie tylko zabudowanego obuwia na sandałki, czy skórzanej kurtki na lekki koszule, ale przede wszystkim na nowe cięcie! W tym sezonie najmodniejsze będą krótkie cięcia o nieco wyrafinowanym modelowaniu. Oczywiście posiadaczki bobów lub long bobów nadal wpisują się w kanon najmodniejszych fryzur nadchodzącego sezonu. Pamiętaj tylko o tym, by całość prezentowała się naturalnie, ponieważ włosy mają podkreślać kobiecość, a nie ją zniekształcać.

Najmodniejsze fryzury 2020

Ważną cechą fryzur modnych w 2020 roku są grzywki. Jest to element fryzury, który odpowiednio dobrany potrafi wydobyć z twarzy wszystko to co najpiękniejsze. Warto w tym miejscu wspomnieć również o naturalnych koloryzacjach, które mają jak najlepiej odzwierciedlać naturalne odcienie włosów. Mocne odrosty i kontrasty w tym sezonie odchodzą do lamusa.

Krótkie fryzury to trend przyświecający latu 2020 roku. Jest to nie tylko cięcie idealnie sprawdzające się w gorące dni, ponieważ odsłania kark i jest łatwa w modelowaniu, ale przede wszystkim jest symbolem kiedy silnej i z charakterem.

Do najmodniejszych cięć zaliczyć można:

  • Bob,
  • Long Bob,
  • Pixie cut,
  • wszystkie wariacje na temat krótkich cięć.

Najmodniejsze fryzury męskie

Wydawać by się mogło, że wszystkie męskie cięcia zostały już do tej pory przedstawione i już nie można wymyślić niczego więcej. Otóż nic bardziej mylnego! Obecnie królują dwie fryzury, które pomogą przetrwać zbliżające się upały.

Pierwszą z nich jest znana i lubiana przez panów fryzura typu buzzcut, ponieważ jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z łysieniem lub nadmiernym wypadaniem włosów. Obecnie jest nie tylko remedium na problemy, ale niezwykle pożądanym cięciem. Kolejnym niezwykle modnym sposobem na męską fryzurę jest french crop, czyli krótkie boki i tyłu, a dłuższa góra i grzywka. Fryzura ta będzie pasować każdemu panu, a dzięki prostocie w stylizacji nie będzie problematyczna przy codziennej pielęgnacji.

Lato 2020 zbliża się coraz większymi krokami dlatego warto nie tylko wymienić garderobę, ale również podciąć swoje włosy kilka centymetrów!