Nowoczesna technologia polerowania felg

felga samochodowa

Posiadanie samochodu bardzo często związane jest z licznymi obowiązkami, jakie musimy wykonać podczas całej jego eksploatacji. Istotne jest nie tylko utrzymanie porządku w jego wnętrzu, jak również na zewnątrz, ale także odpowiednia konserwacja w szczególności elementów zewnętrznych. To właśnie one w dużej mierze są narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Zatem o czym pamiętać?

Doskonałe felgi w każdym pojeździe

Bardzo ważnym elementem zewnętrznym w naszym samochodzie są felgi. To właśnie od nich w dużej mierze uzależniony jest atrakcyjny wygląd naszego auta. Zatem w jaki sposób możemy sprawić, aby te elementy zewnętrzne prezentowały się atrakcyjnie?

Wbrew pozorom polerowanie felg nie jest takie proste i wymaga od nas często dużego doświadczenia. Podczas takiej obróbki warto także posiadać dużą wiedzę, aby przez przypadek nie uszkodzić tego elementu. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie nowej technologii, za pomocą której felgi będą prezentować się jak nowe. W szczególności pomogą nam przy tym wibratory kołowe, dzięki którym efekt będzie w pełni zadowalający.

Technologia obróbki wibrościernej

Mowa tu o procesie obróbki wibrościernej, który polega na wykończeniu oraz przygotowaniu powierzchni, przy pomocy specjalnych kształtek ceramicznych. Obróbka wibrościerna (inaczej nazywana trowalizacją) wykorzystuje płyny technologiczne, zapewniające przez pewien okres wysokiej jakości powłokę antykorozyjną. Komponenty zostają pozbawione ostrych krawędzi, jak również są uwolnione od wszelkich smarów oraz zanieczyszczeń, które mogą być wynikiem procesu produkcyjnego.

kształtki ceramiczne