Podajnik do ręczników papierowych – sprawdź ich funkcjonalność

ręczniki papierowe

Wiecznie mokry ręcznik albo ociekające wodą ręce? Potrzeba utrzymania higieny w miejscu publicznym? Mycie rąk jest znacznie przyjemniejsze z podajnikiem do ręczników papierowych. Dlatego warto zaopatrzyć w niego zarówno łazienkę publiczną, jak i tę prywatną.

Jak działa podajnik do ręczników

Cała funkcjonalność podajnika do ręczników papierowych kryje się w jego prostocie. Ręcznik papierowy wyciągany jest przy pomocy krótkiego szarpnięcia. Pozostałe ręczniki lub listki rolki pozostają wewnątrz, dzięki czemu nie moczymy ich niepotrzebnie mokrymi dłońmi. Każdy ręcznik jest jednorazowego użytku – po wytarciu rąk trafia do kosza. Dzięki temu zachowana jest higiena podczas użytkowania przez wiele osób w łazienkach publicznych.

Ręczniki papierowe sposobem na wygodę i czystość

W przeciwieństwie do ręczników z materiału, te papierowe zapewniają łatwe wycieranie rąk do sucha dzięki dużej chłonności papieru. Mimo że mogą być uznane za mniej ekonomiczne rozwiązanie, ich ogromna przewaga pod kątem zapewnienia higieny w miejscach publicznych sprawia, że są tam powszechnie wykorzystywane. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z podajnikiem. W innym przypadku cały stosik ręczników papierowych czy też cała rolka mogą zostać zmoczone przez dłonie sięgającej po papier osoby.

Podajnik do ręczników papierowych to jednak nie tylko gadżet funkcjonalny, ale też estetyczny dodatek do łazienki, który, dobrze dobrany do stylu wnętrza, może z powodzeniem stać się jego ozdobą.

Więcej informacji na: https://higma-service.pl/reczniki-papierowe/.